fbpx

O spoločnosti
PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.

Online úver pre podnikateľov

Profil spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia

Spoločnosť PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. bola založená v roku 2000 pod pôvodným názvom PROFIREAL Slovakia. Toto bol začiatok obchodovania v oblasti poskytovania finančných pôžičiek a úverov. Po roku podnikania, v oblasti finančných služieb, sme ako spoločnosť dosiahli stanovenú métu 10 000 klientov.

Našim novým produktovým portfóliom sme spĺňali podmienky pre poskytovanie úverov podnikateľom a tak sme v roku 2003 vstúpili na trh s úvermi pre podnikateľské subjekty. Vďaka neustálemu rozširovaniu služieb sa zväčšuje počet spokojných a lojálnych zákazníkov.

Významná zmena nastala v roku 2008, kedy sme sa premenovali na aktuálne obchodné meno PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o.. Najvýznamnejším míľnikom, za celé pôsobenie spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je získanie licencie od Národnej banky Slovenska na poskytovanie služieb v oblasti spotrebiteľských úverov, ktorú hrdo vlastníme od 9.9.2015, čo zaručuje garanciu kvality našich služieb. Kvalitu našich služieb ocenila aj naša privátna klientela.
Viac informácií ⇣

budík nebankový úver pre podnikateľov
Chcem úver

rýchlo

prezentačné plátno pre podnikateľov
Chcem úver

výhodne

stiahnuť nebankové úvery pre malé podniky
Chcem úver

s nízkou
splátkou

dokumenty k úverom pre podnikateľov
Chcem

si požičať
čo najviac

Rozmýšľate nad Biznis úverom?

Kontaktujte našu bezplatnú infolinku telefón bizis úvery 0800 700 200

Produktové portfólio

 

BIZNIS ÚVERY

Biznis úver od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je nebankový úver určený výhradne pre podnikateľov. Účelom je pokrytie krátkodobých prevádzkových alebo investičných potrieb prípadne aj pre neočakávaný nákup zariadení, chýbajúcich zásob či pokrytie nájomného v prenajatých priestoroch. Finančné prostriedky z nebankového úveru pre podnikateľov môžete čerpať až do výšky 15 000 EUR. Splatnosť úveru sa pohybuje v rozmedzí od 12 do 60 mesiacov. Celý proces je bez zbytočných papierovačiek. Nebankový Biznis úver určený pre podnikateľov vybavíte online, z pohodlia vášho domova. Nemusíte nevyhnutne navštíviť finančného poradcu či pobočku. Finančné prostriedky vám prídu na váš bankový účet do 24 hodín od schválenia úveru. Nebankový úver pre podnikateľov je tu pre vaše bezpečné podnikanie a pre ešte väčšiu bezpečnosť máte možnosť aj v tomto prípade využiť poistenie schopnosti splácať.

MONEYTU PÔŽIČKA

MoneyTu pôžička od spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o. je pôžička od licencovaného nebankového veriteľa určená klientom so stálym príjmom zo zamestnania. Výška pôžičky je v rozmedzí od 500 do 5 000 EUR. Dĺžka splatnosti pôžičky je stanovená až do 36 mesiacov. Taktiež ju vybavíte úplne online bez telefonovania, návštevy pobočky či pošty. MoneyTu pôžička je určená pre každého a je naozaj na čokoľvek bez dokladovania jej účelu použitia. Po schválení vám finančné prostriedky ihneď pošleme na váš účet. K pôžičke si môžete vybrať z dvoch druhov balíkov poistenia, pre prípad straty zamestnania, hospitalizácie či choroby.

  Biznis newsletter


  Pripravili sme iba pre vás newsletter s najnovším obsahom pre zaregistrovaných. Nezmeškajte už žiadnu súťaž a zostaňte stále v obraze. Prihláste si na odber svoj e-mail. Ako BONUS vám sprístupníme exkluzívny prístup na sociálne siete.


  Po prečítaní dokumentov GDPR môžete Váš súhlas hocikedy odvolať.
  Newsletter

  Newsletter

  Pripravili sme pre vás newsletter s najnovším obsahom. Nezmeškajte žiadnu súťaž a zostaňte stále v obraze. Prihláste na odber svoj e-mail* a nezmeškáte nič dôležité. Ako BONUS vám sprístupníme prístup na sociálne siete.

  Boli ste úspešne pridaný k našim odoberatelom newslettra