fbpx
biznis uvery logo

​Cash
back

Prečo
Biznis úver?

FAQ

Blog

Kontakt

O nás

Klientská
zóna

biznis úvery logo
Zvárač kovov

Všetci remeselníci môžu teraz získať úvery na podnikanie

5 jan, 2023

Jozef bol skúsený zvárač s mnohoročnými skúsenosťami v oblasti kovospracujúceho priemyslu. Po mnoho rokov pracoval pre rôzne spoločnosti, ale vždy túžil po vlastnom podnikaní. Napokon sa rozhodol, že je čas na zmenu.

Jozef sa rozhodol začať podnikať ako súkromný zvárač a založil takzvanú „jednoosobnú sro-čku“. Každý podnikateľ môže získať úver od banky alebo inej finančnej inštitúcie, ktorá poskytuje úvery pre podnikateľov. Predtým, ako sa rozhodne požiadať o úver, je dôležité porovnať si rôzne možnosti a vybrať si tú, ktorá je najvýhodnejšia. Až potom ho čakalo učenie sa lepšie čítať izometriu projektu a technických výkresov na stavbách.

Jozef si vypracoval podrobný plán podnikania, v ktorom definoval svoje ciele, cieľové tržby, náklady a stratégie na dosiahnutie úspechu. Potom začal hľadať potrebné licencie a povolenia na začatie podnikania v mieste, kde býval.

Keď mal všetky potrebné povolenia, začal hľadať vybavenie a zariadenia, ktoré potreboval na vykonávanie svojej práce. Investoval do kvalitného vybavenia a zariadení, aby mohol poskytovať kvalitné služby svojim zákazníkom.

Začiatky boli ostré a finančne zaujímavé

Jozef si tiež vypracoval cenník pre svoje zváračské práce a začal hľadať spôsoby, ako získať zákazky. Ten mu v začiatkoch veľmi pomohol. Reklamoval svoje služby v miestnych novinách a na internete, a tiež získaval referencie od spokojných zákazníkov. Tiež sa zapojil do miestnej obchodnej organizácie a začal sa zúčastňovať na miestnych veľtrhoch a výstavách.

Počas prvých pár mesiacov bolo ťažké získať zákazky, ale Jozef nevzdal. Pracoval tvrdo, aby poskytoval kvalitné služby svojim zákazníkom a postupne si získal dobrú povesť v komunite. Jeho podnikanie sa začalo rozvíjať a on začal zarábať viac peňazí, ako keď pracoval pre iné spoločnosti.

Úvery pre podnikateľov pomôžu s reštartom podnikania

Jozefov príbeh je dobrým príkladom toho, ako sa dá úspešne začať podnikať ako zvárač. S dobrým plánom, tvrdou prácou a trpezlivosťou sa môžete stať majstrom vo svojom obore. „Tak aby práca, bola aj vaša obživa.“

samostatne zárobkovo činná osoba

Máte nápad a potrebujete úver?

My vám financie na vybavenie vašej dielňe požičiame.

Newsletter

Newsletter

Pripravili sme pre vás newsletter s najnovším obsahom. Nezmeškajte žiadnu súťaž a zostaňte stále v obraze. Prihláste na odber svoj e-mail* a nezmeškáte nič dôležité. Ako BONUS vám sprístupníme prístup na sociálne siete.

Boli ste úspešne pridaný k našim odoberatelom newslettra